Andorka Eszter Program

Bemutatják az Andorka Eszter Programot

Budapest – 2018. április 27-én 17 órakor a Deák téri evangélikus egyházközség nagytermében (1052 Budapest, Deák tér 4.) fontos sajtóeseményre kerül sor: bemutatják az Andorka Eszter Programot.

Kiírták az Andorka Eszter Program 2018-as pályázatát

Budapest – A Magyarországi Evangélikus Egyház emléket kíván állítani Andorka Eszter evangélikus lelkésznőnek, aki életét, Krisztus követőjeként, az elesettek megsegítésének szolgálatába állította. Kiírásra került az Andorka Eszter Program 2018-as pályázata.

Andorka Eszter Program: Pályázati és ajánlási felhívás (2017)

A Magyarországi Evangélikus Egyház emléket kíván állítani Andorka Eszter evangélikus lelkésznőnek, aki életét, Krisztus követőjeként, az elesettek megsegítésének szolgálatába állította. A támogatás célja olyan kezdeményezések támogatása, amelyek az Andorka Eszter által mutatott példát folytatva tevékenykednek az elesettek megsegítéséért, az előítéletek leküzdéséért és tevékenységükkel elősegítik az egyház aktív társadalmi jelenlétét.
Feliratkozás RSS - Andorka Eszter Program csatornájára